18 Ekim 2008 Cumartesi

Cem Yılmaz'dan A.R.O.G Yorumu

.R.O.G filminin başrol oyuncusu şovmen Cem Yılmaz, 5 Aralık'ta vizyona girecek filmi ile ilgili yorum yaptı. A.R.O.G filminin izleyici tarafından beğenileceğini savunan Yılmaz, "5 Aralık'ta dananın kuyruğu kopacak." dedi.

Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde Türk Telekom standını ziyaret eden Şovmen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde fragmanları izleyici ile buluşan ve 5 Aralık'ta vizyona girecek A.R.O.G filmi ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Esprili bir şekilde, "Dananın kuyruğu 5 Aralık'ta kopacak" diyen Yılmaz, iddialı olduklarını dile getirdi. A.R.O.G filminde amaçlarının rekor kırmak olmadığını belirten Yılmaz, "Bizim filmimiz 5 Aralık'ta vizyona giriyor. Yıllar süren çalışma. Filmin kamera arkası zorlu bir çalışma oldu; ama hem filmi yapanlar teknik ekip olarak, hem de içinde yer alan oyuncular olarak çok arkadaşça geçen bir çalışma. Neşeli olduğu kadar zor, zor olduğu kadar da neşeli. Film çekmenin zorluğundan bahsedecek değilim. Onu artık herkes biliyor. Beklentim büyük değil; ama insanların beğenmesini isterim. İnsanlar güzel bir film izlesin diye ben elimden geleni yapıyorum. İnsanların izlemek isteyeceklerini düşünüyorum. Beklentim yani, her seferinde bir rekor, birini geçme, biri öbürünü geçsin, beklentim bu değil. Filmin güzel olması. Bu beklentiyi de biz kendi kendimize yaratıyoruz. Güzel olması için de uğraşıyorsunuz. Neticede güzel olduğuna inandığınız zamanda perdeye çıkarıyorsunuz. Bizim elimizde olan bir şey. Filmi güvendiğim için perdeye çıkarıyorum. İzlemeyen kaçırır. İzlemeyenin bana bir zararı olmaz. Biraz olağan dışında bir şeyler yapmaya çalışıyorum." şeklinde konuştu.

Cem Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamanın ardından standları gezdi. Yılmaz'ın ilgisini, Türk Telekom standındaki büyük robot çekti. Robot ile ilgili espri yapan Cem Yılmaz, robotun marifetlerini dikkatle izledi.

Hiç yorum yok:

makaleler Hairstyles hair Hair styles altın fiyatları ilahi dinle hotels resimler e-tavsiye e-filozof hisse hisse yorumları sağlıklı yaşam